Air-Site GreenMaster Ištraukiamo oro šilumos siurblys

Ištraukiamo oro šilumos siurblys Air-Site GreenMaster
Šio šilumos siurblio šaltinis ne lauko oras, ne gręžinys, bet vėdinamas oras, kurį mes iš namų išmetame lauk. Iš ten paimama šiluma, kurios užtenka visam namui. Tokiu būdu įrenginys vėdina namą, tiekia šilumą ir ruošia karštą vandenį. Šio tipo šilumos siurblys jungiamas su vėdinimo sistema, pats siurblys turi integruotą ventiliatorių, kuris vykdo vėdinimą. Kai nepakanka energijos iš ištraukiamo oro, gali būti įjungiamas el. kaitinimo elementas ar kitoks papildomas šaltinis. Ištraukiamo oro šilumos siurblys pritaikytas žemoms temperatūroms suskaičiuotiems radiatoriams arba grindų šildymui.
Tai pilnai sukomplektuotas kintamo dažnio šilumos siurblys su inverteriu valdomu kompresoriumi bei ventiliatoriumi, kuris skirtas pastatui vėdinti priverstiniu būdu. Paprastai tokie pastatai vėdinami tik ištraukimo būdu: ventiliatorius traukia per šachtas iš kiekvieno san. mazgo ir virtuvės šiltą orą. Oro pritekėjimas vykdomas per orlaides miegamuosiuose. Vėdinimas vykdomas automatiškai palaikant reikalingus slėgius ortakiuose. Jei slėgis keičiasi, pavyzdžiui, atidarius langą – tada ventiliatorius pradeda suktis greičiau, kad išlaikytų vėdinimą visame pastate. Tokiu būdu užtikrinamas vėdinimas kaip to reikalauja LR higienos normos. Šilumos siurblys suka kompresorių tokiu greičiu, kad optimaliai paimtų šilumą iš metamo lauk atidirbto oro ir pagamintų reikiamą energiją šildymui ir vėdinimui. Jei pastatas tenkina A energetinę klasę, toks šilumos siurblys gali pagaminti visą pastatui reikalingą energiją šildymui ir karšto vandens ruošimui. Jei pastatas tenkina B energetinę klasę, tuomet šilumos siurblys pagamina apie 80 proc. reikalingos energijos. Likusi dalis gali būti nuperkama iš centrinio šildymo sistemos. Jei toks variantas netinkamas, galima didinti šilumos siurblio galią instaliuojant lauko kolektorių.

Susisiekime

Tai ištraukiamo oro šilumos siurblys daugiabučiams namams bei dideliems pastatams. Šis šildymo būdas skirtas energetiškai taupiems ir sandariems namams.